بت من نشویم!

من میخواهم این بار به عنوان یک فرمانده، یک تجربه را با شما در میان بگذارم!

این که می گویند (منظورم ازفاعلِ، فعل می گویند جناب آقای دوستدار است که به نشانه احترام فعل ایشان جمع بسته شده است و از نظر دستور زبان فارسی سال دوم ایرادی ندارد!) عرض می کردم؛ اینی که می گویند همه کارها را خودتان انجام ندهید و بقول معروف نشوید بت من! کاملآ حرف درستی ست... به چند دلیل:

اول این که؛ ملت پر توقع می شوند! (ملت=اهالی مدرسه!) حالا اگر خدای نکرده یک روز این جناب فرمانده به کسی بگوید از اینجا پاشو آنجا بشین، زبانم لال فکر میکند حقوق ابا اجدادی ش را می خواهی بخوری! واضح تر بگویم... اگر همه کارها را خودت انجام بدهی خودت فکر می کنی دیگران فکر می کنند تو زرنگی! اما اینجور نیست... در دراز مدت دیگر نمی توانی از کسی انتظار کار داشته باشی، بلکه دیگران از تو انتظار دارند تمام کار هارا بدون هیچ گونه غر زدنی انجام دهی... و خب در اینجا باید روی دفترچه "مضمار" دوره یاوران ولایت یک ضربدر بزرگ بزنی!

دوم این که؛ اگر زبانم لال شما در ادامه "همه کار ها را انجام دادن" هایتان از روی چهار پایه بیفتید و باز هم زبانم لال یک خش روی پایتان بیفتد و نتوانید مدتی مدرسه بروید یا نتوانید کاری کنید، آنوقت وقتی بروید مدرسه شاید حتی برد بسیج را هم کنده باشند! (البته دیگه نه در این حد!) ولی خب نیست شما فرمانده زرنگی بوده اید در نبودتان هیچ کس دست به سیاه و سفید هم نزده!

سوم این که؛ دیگر سوم ندارد! همان دو دلیل که بهتان گفتم کافیست...

تجربه اینجانب نتایج علمیش همینی بود که گفتم! شرح ما وقع را هم بهتر است نگویم... اصلا مگر عصبانیت یک فرمانده از چارت تشکیلاتی ش شنیدن دارد؟

ارسال نظر


نظرات  

 
0 # Guest در تاریخ: دوشنبه 20 بهمن 1393 ، ساعت 02:11 ب ظ
چارت یعنی چی؟
پاسخ دادن
 
 
+1 # افسرجوان جنگ نرم در تاریخ: سه شنبه 21 بهمن 1393 ، ساعت 10:11 ق ظ
چارت
فرهنگ فارسی معین

[ انگ . ] (اِ.) نمودار یا طرحی که مجموعه ای از اطلاعات را به صورت فشرده نشان می دهد.
--------------------
به نظرم منظور نویسنده از چارت تشکیلاتی، اعضای شورای بسیج مدرسه بوده.
پاسخ دادن
 
 
0 # Guest در تاریخ: جمعه 17 بهمن 1393 ، ساعت 05:11 ب ظ
خخخخخخ :lol: :lol: :lol:
پاسخ دادن