مراسم عزاداری در واحد مقاومت الزهرا(س) شهرستان داراب برگزار شد

دانش آموزان بسبجی واحد مقاومت الزهرا(س) شهرستان داراب به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی در روز یکشنبه 3 آبان 1394 مصادف با 11 محرم 1437 ه.ق مراسم روضه خوانی و عزاداری امام حسین(ع) را برگزار کردند. دانش آموزان بسیجی به همراه تمامی کارکنان مدرسه در این مراسم شرکت کردند و در این مصیبت جهانی اشک ریختند.

در این مراسم که با حضور حاج آقا سلیمانی برگزار شد ابتدا زیارت عاشورا خوانده شد و سپس ایشان روضه خوانی کردند و چند کلامی در مورد اهمیت حجاب سخن گفتند. پس از اتمام مراسم، دانش آموزان بسیجی نوحه خوانی کردند و در پایان با برگزاری یک مسابقه ی قرآنی هدایایی به برنده های این مسابقه اهدا شد. امید است که مورد قبول حق واقع شود.

فرمانده واحد مقاومت: سیده محدثه پور اصغر

مسئول رسانه ی واحد مقاومت: نرجس برومند

ادامه مطلب...

اولین جلسه توجیهی اعضا بسیج دانش آموزی دبیرستان باقرالعلوم جنت شهر

بسیج دانش آموزی دبیرستان باقرالعلوم جنت شهر

اعضا بسیج دانش آموزی دبیرستان باقرالعلوم جنت شهر انتخاب شدند

این دوستان که از فعالترین دانش آموزان در عرصه درسی ، پرورشی ، فرهنگی و ... میباشند توسط معاون پرورشی(جناب آقای زحمتکش) انتخاب و توسط فرمانده و مسؤٖل فرهنگی و مسؤل رسانه پایگاه تایید شدند.

باشد با کمک خداوند بلندمرتبه بتوانیم بسیج فعالی را در این سال داشته باشیم.

مسول رسانه . علیرضا عابدپور

ادامه مطلب...

اخبار واحد مقاومت امام سجاد(ع) ارسنجان

به نام خدا

دانش آموزان بسیجی واحد مقاومت امام سجاد(ع) در روز چهارشنبه (6/8/94) در نماز جماعتی که به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا احمدی در نماز خانه مدرسه برگزار شد، شرکت کردند. حاج آقا احمدی در سخنرانی که میان نماز ظهر و عصر داشتند از اهمیت نماز صحبت کردند و همچنین با مطرح کردن سوالاتی به دانش آموزان جوایزی اهدا کردند.

 

 

همچنین در صبحگاه همان روز افسران جوان این واحد مقاومت، طی کلاس آموزی که با حضور سرهنگ جاویدی، جانشین فرماندهی سپاه شهرستان و آقای فتح الله نعمت الهی، سرگروه آمادگی دفاعی، برگزار شد؛ با پدافند غیر عامل آشنا شدند. سهنگ جاویدی خاطر نشان کردند که یادگیری اصول پدافند غیر عامل در حفظ نیروی انسانی که سرمایه اصلی یک کشور است، امری ضروری است و آقای نعمت الهی افزودند که با گذشت 37 از انقلاب اسلامی دشمن هنوز ذست از سر ما برنداشته و ما هیچ گاه نمی توانیم به آنها اعتماد کنیم و باید توان مقابله با هر نوع حمله ایشان را داشته باشیم.

 

بسیجیان پرشور و فعال این مدرسه  با جمع کردن پول تو حیبی هایشان، به اندازه اهالی مدرسه شربت بیدمشک نسترن و کیک آماده کردند و همزمان با 7 محرم (29/7/94) همراه با سیاه پوش کردن مدرسه به کمک مربی پرورشی و پخش نوحه در سراسر مدرسه از دانش آموزان و محبان امام حسین(ع) پذیرایی کردند.

شهرستان ارسنجان / واحد مقاومت امام سجاد(ع)/ فرمانده واحد: نگین نعمت الهی

ادامه مطلب...

وبلاگ واحد مقاومت امام خمینی(ره)شهرستان خرامه راه اندازی شد

با تلاش فرمانده واحد مقاومت مدرسه امام خمینی و مسئول فرهنگی و رسانه مجازی در روز94/8/1 وبلاگ این واحد مقاومت راه اندازی شد.

وبلاگhttp://tashkilatdaneshamozi.blogfa.com/  با کمک تشکیلات انجمن اسلامی و بسیج دانش آموزی برای اطلاع رسانی به دانش آموزان ایجاد شده و توسط فرمانده واحد مدرسه به صورت هفتگی به روز رسانی خواهد شد.

شهرستان:خرامه / فرمانده واحد:فاطمه خورشیدی / واحد مقاومت:امام خمینی

ادامه مطلب...

بچه های خادم الشهدا واحد مقاومت شهید مطهری فراشبند

همراه و هم قدم با بچه های خادم الشهدا واحد مقاومت دبیرستان شهید مطهری فراشبند....

فرمانده واحد: علیرضا توانا

ادامه مطلب...

شرکت دانش آموزان بسیجی واحد مقامت آیت الله نسابه داراب در میقات حلقه های صالحین

دانش آموزان بسیجی دبیرستان آیت الله نسابه واقع در شهرستان داراب قبل از شرکت در نماز جمعه در مراسم میقات الصالحین شرکت نمودند. بحث های مطرح شده در حلقه مورد استقبال تمامی دانش آموزان بسیجی بود./ یاعلی

فرمانده واحد: فاطمه سبحانی

ادامه مطلب...

مراسم یادبود شهدای فاجعه ی منا در واحد مقاومت امام خمینی(ره) شهرستان خرامه برگزار شد

 دانش آموزان واحد مقاومت امام خمینی برای شادی روح شهدا و جانباختگان فاجعه منا در روز شنبه  1394/7/11 مراسم ختم قرآن برگزار کردند. دانش آموزان بسیجی به همراه معلمان و مربیان مدرسه در این مراسم  شرکت کرده و برای بازماندگان این فاجعه از خداوند صبر طلب کردند.

قبل شروع این مراسم اعضای شورای واحد مقاومت نمازخانه را برای حضور دانش آموزان مرتب کرده و در جهت اجرا این مراسم ا با فرمانده واحد مقاومت همکاری کردند.

در پایان این مراسم مدیر مدرسه با بیان اینکه دانش آموزان ولایتمدار و بسیجی ما باید همیشه در  راه قرآن باشند دانش اموزان را به حضور فعال دراین مراسم های مذهبی دعوت کرد.

واحد مقاومت امام خمینی شهرستان خرامه

فرمانده واحد مقاومت: فاطمه خورشیدی

مسئول رسانه واحدمقاومت: زهرا طالبی

ادامه مطلب...

وبلاگ واحد مقاومت شهدای بانش تاسیس شد

ادامه مطلب...

نماز جماعت در واحد مقاومت حضرت معصومه کوار برگزار شد

http://upload.afsarejavan.com/uploads/14442289341.jpg

اولین نماز جماعت در هفته اول مهرماه در واحد مقاومت حضرت معصومه(س) کوار برگزار شد.

قبل از اینکه بچه ها برای نماز اماده شوند.شورای بسیج مدرسه فضای نماز خانه را برای نمازگزاران اماده کردند. و از معلمان درخواست کردند در این نماز جماعت شرکت کنند تا نماز جماعت با همدلی و همبستگی  بین دانش اموزان و معلمان برگزار شود.

زهره لطفیان فرمانده واحد مقاومت حضرت معصومه اظهار امیدواری کرد که دانش اموزان بیشتری در اینده در نماز جماعت شرکت کنند.

و همچنین گفت در اینده برنامه های مهم دیگری درباب جذب دانش اموزان برای شرکت در نماز جماعت دارد.

ادامه مطلب...