طرح لایه باز پوستر راهیان نور

احتمالا این روزها در مدرسه به پوستر یا تراکتی برای تبلیغ اردوی راهیان نور نیاز پیدا می کنید. طرح زیر به این منظور تهیه شده است. ضمنا طرح لایه باز نیز قابل دریافت است تا بتوانید تغییرات مورد نظر (مثل تاریخ اعزام و...) را بسته به شرائط خودتان در طرح وارد کنید. اگر با نرم افزار فتوشاپ آشنایی ندارید می توانید متن و تاریخ مورد نظر خود را در قسمت نظرات ارسال کنید و طرح مورد نظر را دریافت کنید.

http://upload.afsarejavan.com/uploads/14213402151.jpg

برای دریافت سایز اصلی طرح اینجا کلیک کنید (با فرمت jpeg)

برای دریافت فایل لایه باز طرح اینجا کلیک کنید( با فرمت psd)

پوستر شهید سید مرتضی آوینی

http://upload.afsarejavan.com/uploads/14279234701.jpg

http://bayanbox.ir/st/images/download_icon/download_2.png برای دریافت طرح با کیفیت اینجا کلیک کنید

http://upload.afsarejavan.com/uploads/14279238221.jpg

http://bayanbox.ir/st/images/download_icon/download_2.png برای دریافت طرح با کیفیت اینجا کلیک کنید 


http://farsi.khamenei.ir/image/ver2/li_star_2.gif احتمالاً زمستان سال 68 بود كه در تالار انديشه فيلمي را نمايش دادند كه اجازه اكران از وزارت ارشاد نگرفته بود. سالن پر بود از هنرمندان، فيلمسازان، نويسندگان و ... در جايي از فيلم آگاهانه يا ناآگاهانه، داشت به حضرت زهرا سلام الله عليها بي ادبي مي‌شد. من اين را فهميدم. لابد ديگران هم همين طور، ولي همه لال شديم و دم بر نياورديم. با جهان بيني روشنفكري خودمان قضيه را حل كرديم. طرف هنرمند بزرگي است و حتما منظوري دارد و انتقادي است بر فرهنگ مردم اما يك نفر نتوانست ساكت بنشيند و داد زد: خدا لعنتت كند! چرا داري توهين مي‌كني؟!
همه سرها به سويش برگشت در رديف‌هاي وسط آقايي بود چهل و چند ساله با سيمايي بسيار جذاب و نوراني. كلاهي مشكي بر سرش بود و اوركتي سبز بر تنش. از بغل دستي‌ام (سعيد رنجبر) پرسيدم: «آقا را مي‌شناسي؟»
گفت: «سيد مرتضي آويني است.»

پوستر شهید علم| داریوش رضایی نژاد

http://upload.afsarejavan.com/uploads/14280057101.jpg

http://bayanbox.ir/st/images/download_icon/download_2.png برای دریافت سایز اصلی طرح اینجا کلیک کنید